مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


حمایت هاشمی از روحانی,بیانیه هاشمی در حمایت از روحانی

فوری/ آیت الله هاشمی: به حسن روحانی رای می دهم/ یک مقام امنیتی برخلاف قانون به جلسه شورای نگهبان رفت و آنها را متقاعد کرد که صلاحیتم را تایید نکنند

هاشمی با اشاره به اينكه اكنون از شرايط بوجود آمده راضي هستم گفت: تنها دليلي كه باعث حضور بنده شد و آن را نيز قبل از ثبت نام خدمت رهبري معظم انقلاب گفتم خلق حماسه سياسي مورد نظر ايشان بود.

انتخاب  : آیت الله هاشمی با بیان  اینکه از روحانی حمایت می کند اعلام کرد که به او رای خواهد داد.

آيت الله هاشمي رفسنجاني در ديدار جمعي از جوانان فعال دانشجويي از تهران، قم و ديگر استان هاي كشور با تاكيد بر شور و نشاط جواني در عمل و ادبيات حماسي در جوانان كشور گفت : موقعيت كنوني جمهوري اسلامي ايران خطير است و بايد افرادي در مصدر امور قرار گيرند كه بتوانند خواسته هاي جوانان را درك كرده و كشورمان را به موقعيت واقعي خود برگرداند نه اينكه به دليل بي تدبيري و افراط گرايي زمينه تهديد و تحريم هاي بيشتر دشمنان را فراهم كنند.

عضو خبرگان رهبري، با اشاره به توجه ويژه دين مبين اسلام به عقلانيت، تفكر و آزادي بيان و گفتگو كه پيامبر بزرگ اسلام الگوي اين رفتار در عصر خود بودند گفت: لازمه ، اقناع مردم بويژه جوانان مذاكره مشورت و تعامل با تمام گروه هاي عضو خانواده انقلاب است.

ايشان با استناد به آيه هاي سوره آل عمران در خصوص مباهله كه خداوند ميفرمايد: استدلال هاي خود را با ديگران در ميان بگذاريد و اگر نپذيرفتند مباهله كنيد. اين نشان عظمت پيامبر اسلام است كه در عين حقانيت، منطق مذاكره و گفتگو را براي ترويج و معرفي اصول دين مبين اسلام بكار مي گيرد و در شرايط امروز نيز همين روش بايد الگو و سرمشق مسئولان كشور باشد.

ايشان افراط گرايي را بدترين آفت براي جوامع بشري توصيف كرد و افزود: از ابتداي مبارزه تا كنون از افراط و تفريط حذر داشته ام و سعي كرده ام هميشه در خط اعتدال و منطق قدم برداشته تا دچار نقصان نشويم.

آيت الله هاشمي رفسنجاني در تشريح دلايل حضور خود در انتخابات اخير رياست جمهوري گفت: بنده واقعا تصميمي براي حضور نداشتم ولي وقتي با تقاضا هاي جمع كثيري از جوانان و قشر هاي مختلف مردم و علما و مراجع مواجه شدم با يك كلمه اي كه در جواب آنان اظهار داشتم كه نمي گويم نمي آيم ولوله اي در محافل افراطيون ايجاد كرد و هجمه هاي خود عليه بنده را با توسل به هر شيوه اي تشديد كردند.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام افزود: در نهايت به دليل اينكه نمي خواستم مستبد به راي باشم تصميم به حضور در انتخابات گرفتم.

ايشان با اشاره به اينكه اكنون از شرايط بوجود آمده راضي هستم گفت: تنها دليلي كه باعث حضور بنده شد و آن را نيز قبل از ثبت نام خدمت رهبري معظم انقلاب گفتم خلق حماسه سياسي مورد نظر ايشان بود.

آيت الله هاشمي رفسنجاني با اشاره به تحمل بداخلاقي ها و تخريب هايي كه طي سالهاي گذشته تا كنون از سوي افراطيون بي ريشه متوجه ايشان بوده است گفت: البته مرز نقادي و انتقاد سازنده از تخريب جداست و بنده در اين سالها سعي كرده ام بر اساس اخلاق اسلامي صبر و تحمل را پيشه خود كنم كه به لطف خداوند تا كنون در اين مسير قدم گذاشته ام.

ایشان در پاسخ به سوالی در خصوص علت عدم احراز صلاحیت خویش گفت: با توجه به شور و نشاطی که در سراسر کشور پس از اعلام حضورم در انتخابات ایجاد شد و از آنجایی که در مسیر تایید صلاحیت بنده نیز بهانه و مشکلی نبود. یک مقام ارشد امنیتی، برخلاف عرف و قانون، شخصا در جلسه بررسی صلاحیت ها در شورای نگهبان حضور یافت که ابتدا مورد اعتراض برخی از اعضای شورای نگهبان نیز قرار گرفت و نهایتا به اعضای شورای نگهبان گفت: که حضور هاشمی در انتخابات میتواند موجب پیروزی قاطع و با رای بالای مردم شود که با راه  و رسم آنها سازگار نیست و لذا این شورا را متقاعد کرد که به بهانه شرایط جسمی رای به عدم احراز صلاحیت بنده دهند.

ايشان افزود البته به رغم اطلاع كافي از موانع ايجاد شده و مباحث انجام شده در محافل مختلف عليه بنده بويژه در شوراي نگهبان، هيچ وقت بخاطر مصالح نظام اسلامي نخواسته ام با اختلاف و دعوا هاي سياسي وحدت جامعه مخدوش شود ولي برخي واقغيت ها بايد در تاريخ ثبت شود.

آيت الله هاشمي رفسنجاني به سابقه دعوت خود از آقاي ناطق نوري براي پذيرفتن كانديداتوري رياست جمهوري اشاره كرد و گفت: پس از اينكه ايشان دعوت بنده را نپذيرفت مشتركا به آقاي دكتر حسن روحاني پيشنهاد كرديم كه ايشان بصورت مشروط پيشنهاد مارا پذيرفت.

آيت الله هاشمي رفسنجاني با تجليل و قدرداني از شخصيت علمي و متعهد دكتر عارف اعلام انصراف ايشان را تصميمي بزرگ و ارزشمند خواند و بيان كرد: دكتر عارف يكي از عالم ترين شخصيت هاي دانشگاهي در رشته خود بوده و شخصيت متعهد و با اخلاقي است.

ايشان افزود آقاي دكتر عارف براي جلوگيري از تفرقه، اين مسير را انتخاب كرد چرا كه ايشان از ابتدا نيز براي هوا و هوس قدم در اين ميدان نگذاشته بود و شخصيتي نجيب و با اصالت و متدين دارد.

آيت الله هاشمي رفسنجاني افزود نهايتا حجت الاسلام والمسلمين خاتمي كه ايشان نيز ساعت ها مشورت و افكارسنجي و نشست با مشاوران داشت به دكتر عارف پيشنهاد انصراف داد كه  در نهايت آقاي عارف نيز در كمال فروتني آنرا پذيرفت.

آيت الله هاشمي رفسنجاني شركت در انتخابات را اصلي مهم و ضروري دانست و ضمن دعوت از همه مردم براي حضور پر شور در پاي صندوق هاي راي افزود: آقاي دكتر حسن روحاني با مشورت بنده قدم در راه انتخابات گذاشت و با احترامي كه براي كانديدا هاي ديگر قائلم به دكتر روحاني راي مي دهم و ايشان را براي تصدي قوه مجريه مناسبتر مي دانم.

ايشان گفت: بدانيد كه راي اظهار عقيده بسيار مهمي است كه نبايد آنرا كوچك شمرد و بايد به دور از هر گونه تعصب و افراط باشد.چرا كه در آينده نزد خداوند و مردم بايد پاسخگو باشيم.

ايشان افزود تفكرات و عقايد آقاي دكتر روحاني براي همه مشخص شده است و اميدوارم حماسه سياسي مورد نظر رهبري با تدبير مسئولان و امانتداري صحيح آنها اتفاق بيافتد.

در ابتداي اين ديدار تني چند از دانشجويان به نمايندگي از حضار، با بيان دغدغه ها و مشكلات جامعه بويژه جوانان  خواستار رهنمود هاي آيت الله هاشمي رفسنجاني در خصوص مسائل مطروحه و بويژه انتخابات شدند.

منبع:entekhab.ir

 

 

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ