مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


عامل جنايت در پي «متلک پرانی» دستگير شد

متهم افغاني پرونده جنايت در پي متلک پراني و ايجاد مزاحمت براي دختر دانشجو، با تلاش کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي در اسلام شهر دستگير و به جرم خود اعتراف کرد.

به گزارش خراسان، پنجم اسفند سال گذشته، دختر دانشجويي به سمت منزلش در اطراف آرامگاه فردوسي حرکت مي کرد که يک ضايعات فروش افغاني با متلک پراني براي او ايجاد مزاحمت کرد. دختر جوان که از مزاحمت هاي افغاني ۲۲ساله خسته شده بود، وقتي به منزل رسيد ماجرا را براي مادرش بازگو کرد.

مادر اين دختر نيز پس از شنيدن اين ماجرا به همراه برادرزاده ۱۶ساله اش به منزل جوان افغاني رفت و زنگ منزل را به صدا در آورد. وقتي زن ميانسال در حياط را گشود، به او گفت: اين کار درستي نيست که پسرت براي دخترم ايجاد مزاحمت مي کند.

زن ميانسال گفت: کدام پسرم را مي گويي؟ من چند پسر دارم!

مادر دختر پاسخ داد: آن پسرت که موهاي فرفري دارد!

اين گزارش حاکي است: هنگامي که دو زن مشغول گفت وگو بودند ناگهان «ع» (جوان مزاحم) از راه رسيد و درگيري بين او و نوجوان ۱۶ساله آغاز شد. با ايجاد درگيري ديگر اعضاي اين خانواده افغاني نيز بيرون آمدند و نزاع شدت گرفت. در اين ميان ناگهان نوجوان ۱۶ساله که کاظم نام داشت با وارد آمدن ضربه چاقو به کشاله ران نقش بر زمين شد.

اهالي محل با مشاهده اين صحنه بلافاصله به کمک نوجوان خون آلود شتافتند و او را به بيمارستان رساندند. اعضاي اين خانواده هم که احتمال مي دادند نوجوان ۱۶ساله کشته شده باشد، متواري شدند.

به دنبال اطلاع ماجراي درگيري به ماموران کلانتري فردوسي، آنان تحقيقات خود را در اين باره آغاز کردند و پرونده مذکور براي کسب دستورات قضايي به مجتمع شهيدکامياب ارسال شد اما چند ساعت بعد، کارکنان بيمارستان در تماسي با ماموران انتظامي، اعلام کردند که تلاش پزشکان براي نجات نوجوان از مرگ به نتيجه نرسيد و مجروح اين حادثه بر اثر عوارض ناشي از اصابت چاقو جان سپرد.

بنابراين، ماموران انتظامي موضوع قتل را به قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) اطلاع دادند و بدين ترتيب پرونده مذکور به شعبه ۸۰۵ مجتمع قضايي شهيدقدوسي مشهد ارجاع شد. گزارش خراسان حاکي است: به دستور قاضي ويژه قتل عمد، بلافاصله گروهي از کارآگاهان پليس آگاهي به همراه ماموران کلانتري فردوسي، تحقيقات خود را براي دستگيري متهمان اين پرونده جنايي آغاز کردند.

آنان پس از انجام يک عمليات گسترده موفق شدند ۷تن از اعضاي اين خانواده افغاني را که به صورت غيرمجاز در ايران سکونت داشتند، دستگير کنند اما بررسي ها نشان داد که متهم اصلي اين پرونده جنايي که «الف» نام دارد به مکان نامعلومي گريخته است.

در همين حال مادر جوان افغاني در بازجويي ها گفت: وقتي درگيري شروع شد من غش کردم و ديگر چيزي نفهميدم. «ف» برادر کوچک تر متهم اصلي نيز گفت: من در منزل خواب بودم و پدرم تازه از سر کار برگشته بود، در همين حال ۲تن از برادرانم به نام هاي «ع» و «الف» هراسان به اتاق آمدند و «ع» گفت: او را با چاقو زديم! پول بدهيد که فرار کنيم.

«ع» نيز که در منطقه قرقي مشهد و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير شده بود، ارتکاب جنايت را انکار کرد. پس از اعترافات متهمان اين پرونده، تعدادي از آنان به خاطر فراري دادن متهم و از بين بردن آثار جرم همراه با «ع» به اتهامات ايجاد مزاحمت براي بانوان، رانندگي بدون گواهينامه، مشارکت در نزاع منجر به قتل و ... روانه زندان شدند.

اين در حالي بود که با دستورات صريح قاضي موحدي راد، تلاش کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي براي دستگيري «الف» متهم فراري اين پرونده ادامه يافت تا اين که چند روز قبل، کارآگاهان که با نظارت مستقيم سرهنگ کارآگاه حسين بيدمشکي (رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي) بررسي هاي پليسي خود را براي پيدا کردن مخفيگاه متهم فراري آغاز کرده بودند، به سرنخ هايي دست يافتند که نشان مي داد متهم اين پرونده جنايي به استان تهران گريخته است. بنابراين، آنان با دستورات و راهنمايي هاي رئيس پليس آگاهي، عمليات خود را با شگردهاي خاص پليسي ادامه دادند و با کسب نيابت قضايي عازم تهران شدند.

کارآگاهان در ادامه تحقيقات خود دريافتند که متهم به عنوان يک کارگر در يک باغ ويلا در اطراف اسلام شهر مشغول به کار شده است. با پيدا شدن محل دقيق اختفاي متهم، کارآگاهان اداره جنايي او را با شيوه اي خاص دستگير کردند و حلقه هاي قانون را بر دستانش گره زدند.متهم ۲۰ساله جمعه گذشته به پليس آگاهي خراسان رضوي منتقل شد و به صراحت ارتکاب جرم را پذيرفت.

اين در حالي بود که کارآگاهان با اعترافات «ع» متهم ديگر پرونده، چاقوي مورد استفاده در نزاع منجر به قتل را نيز کشف کرده بودند و «الف» چاره اي جز بيان حقيقت نداشت. بررسي هاي قضايي و پليسي درباره اين پرونده جنايي همچنان ادامه دارد.

سابقه خبر

پنجم اسفند سال گذشته يک ضايعات فروش افغاني براي دختر دانشجوي ايراني در اطراف آرامگاه فردوسي مشهد با «متلک پراني» ايجاد مزاحمت کرد. وقتي مادر اين دختر به همراه برادرزاده ۱۶ساله اش براي تذکر به پدر و مادر افغاني ۲۲ساله به در منزل آن ها رفت، ناگهان نزاعي بين نوجوان و ديگر اعضاي خانواده جوان افغاني آغاز شد که در اين ميان نوجوان مذکور به قتل رسيد و متهم اصلي پرونده نيز متواري شد. با تلاش کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان  رضوي و دستورات ويژه قاضي موحدي راد، متهم فراري پس از حدود ۲ماه فرار در اسلام شهر دستگير شد و به جرم خود اعتراف کرد./خراسان

 

 

 

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ