مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


 

 

نیویورک تایمز :

 

داستان عجیب چمدان های پر از پول!

نیویورک تایمز : "مشایی افغانستان" آدم ایران است

طبق گفته یک مقام افغان که در آن موقع در هواپیما حضور داشت سفیر ایران کیسه پلاستیکی متورمی از بسته های اسکناس یورو را به داودزی داد. یک مقام دیگر افغان که او نیز در هواپیما حضور داشت تایید کرده است که آن روز داودزی کیسه ای را که از سفیر ایران دریافت کرده بود به خانه اش برد.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا با انتشار گزارشی از نوع خاص رابطه بین حامد کرزای رییس جمهوری افغانستان و " عمر داودزی " رییس دفتر کرزای مدعی شد که داودزی از عوامل نزدیک به حکومت ایران در کابینه کرزای است که از ایران به طور مداوم پول دریافت می کند.

به گزارش عصر ایران در این گزارش ادعا شده که سفیر ایران در افغانستان پول های اهدایی ایران را در اختیار داودزی قرار می دهد و این پولها در راه خریدسیاستمداران افغان ، پرداخت به شورشیان طالبان و سنگ اندازی در ماموریت ناتو در افغانستان صرف می شود.

نیویورک تایمز در این گزارش می نویسد : " در اوایل سال جاری( میلادی) آقای احمدی نژاد به دعوت کرزای به افغانستان آمد و سخنرانی پرحرارتی در انتقاد از آمریکا در کابل ایراد کرد . وقتی احمدی نژاد به کابل آمد با دو چمدان پر پول بود که یکی از آنها تقدیم داودزی و دیگری به کاخ ریاست جمهوری افغانستان تقدیم شد.

در این گزارش به نقل از دیپلمات ها و مقام های افغان که نخواسته اند نامی از آنها برده شود می نویسد که تقریبا در دولت افغانستان همه می دانند که داودزی " آدم ایران " است و از این کشور پول می گیرد و بخشی از این پول ها را در اختیار کرزای قرار می دهد.

نیویورک تایمز با اشاره به اینکه روابط داودزی با ایران به روابط دولت کرزای با آمرکا تاثیر منفی می گذارد ، می افزاید : "یک مقام ناتو با عدم اظهار نظر صریح درباره صحت موضوع دریافت پول داودزی از ایران می گوید که حکومت   ایران برای افزایش نفوذ سیاسی خود در افغانستان و نیز ضایع کردن ماموریت آمریکا و ناتو در افغانستان تلاش می کند.

نیویورک تایمز می نویسد : " در  بعد از ظهر یکی از روزهای اواخر ماه آگوست هنگامی که هواپیمای خصوصی رییس جمهوری افغانستان روی باند فرودگاه تهران آماده پرواز به سمت کابل بود هواپیما به دلیل دیر رسیدن یک مسافر مدتی تاخیر داشت و آن مسافر فدا حسین مالکی سفیر ایران در کابل یود.

این گزارش می افزاید : " مسافر تاخیری بالاخره رسید و هنگامی که وارد کابین شد یک راست در مقابل صندلی عمر داودزی رییس دفتر کرزای و یکی از نزدیک ترین و معتمدترین مشاوران او نشست . طبق گفته یک مقام افغان که  در آن موقع در هواپیما حضور داشت سفیر ایران کیسه پلاستیکی متورمی از بسته های اسکناس یورو را به داودزی داد. یک مقام دیگر افغان که او نیز در هواپیما حضور داشت تایید کرده است که آن روز داودزی کیسه ای را که از سفیر ایران دریافت کرده بود به خانه اش برد.

نیویورک تایمز در ادامه به نقل از یک مقام دیگر افغان می نویسد : این پول های ایران است و همه ما این را می دانیم.

در ادامه این گزارش آمده :" این پول های پرداختی ایران که بالغ بر میلیونها دلار می شود ، یک منبع مالی بی حساب و کتاب است که برای خرید سیاستمداران و نمایندگان پارلمان افغانستان ، رهبران فبیله ای این کشور و حتی برخی فرماندهان طالبان از سوی کرزای هزینه می شود.

یک مقام غربی در افغانستان می گوید : ماموریت داودزی پیشبرد منافع ایران در این کشور است.

در ادامه این گزارش به نقل از نزدیکان کرزای و داودزی موضوع دریافت پول رییس دفتر کرزای از دولت ایران  تکذیب می شود و تکذیب پرداخت پول از جانب سخنگوی سفیر ایران نیز به مطلب سنجاق می شود.

سخنگوی سفیر ایران در کابل به نیویورک تایمز می گوید که این ادعاهای بی پایه و اساس صرفا شایعه سازی و دروغ پراکنی غرب و رسانه های آنها است...../تحلیل:عصرایران

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ