مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


 

گریه

 

زنی در دادگاه خانواده ونک مدعی شد که بعد از ۱۷ سال زندگی مشترک نسبت به شوهرش و ادامه زندگی با او تنفر دارد که  مرد با شنیدن این موضوع، اشک هایش جاری شد و به زن التماس کرد که بازگردد.

 

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست تمکین زن خود را به قاضی غلامرضا احمدی رئیس شعبه ۲۶۶ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در حضور قاضی این شعبه با بیان اینکه همسرم را طلاق نمی دهم، اظهار داشت: حدود ۱۷ سال از زندگی مشترکمان می گذرد و دو فرزند ۱۳ و ۱۴ ساله داریم که همسرم حداقل به خاطر آنها و آینده شان باید بازگردد.

وی با اشاره به اینکه من معتاد نیستم که همسرم بهانه ای برای طلاق داشته باشد، ادامه داد: راننده هستم و صبح تا شب روی ماشین کار می کنم تا جوابگوی توقعات همسر و فرزندانم باشم.

زن در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه شوهرم طی چند سال زندگی مشترک تنها کاری که یاد گرفته، کتک زدن من است، عنوان کرد: حاضر به تمکین نیستم چرا که شوهرم به غیر از کتک زدن من، خرجی نیز نمی دهد.

وی در ادامه بیان کرد: در جلسه گذشته دادگاه، تصمیم به بازگشت به خانه را داشتم ولی در این چند روز آنقدر شوهرم به خانواده ام فحاشی کرد که دیگر نسبت به او زده شدم و نمی خواهم بازگردم.

مرد بار دیگر عنوان کرد: هیچ گاه به خانواده همسرم بی احترامی نکردم و همیشه خدمتگزارشان نیز بوده ام؛ حرف های زنم ذهن مرا گمراه می کند چرا که من این کارها را انجام ندادم و عاشق زن و فرزندم هستم.

قاضی احمدی خطاب به مرد بیان کرد: چرا همسرت خانه را ترک کرده است؟

مرد در جواب عنوان کرد: من آنها را بیرون نکردم بلکه خودشان خانه را ترک کرده و مدعی شدند که من خرجی نمی دهم؛ چه طور امکان دارد که من خرجی نداده باشم ولی دو فرزندم به این سن رسیده باشند.

زن بار دیگر در حضور قاضی گفت: شوهرم مرا از خانه بیرون کرد و حتی اگر یک ویلا در نیاوران نیز برایم تهیه کند، من به خانه باز نمی گردم.

شاهد زن که زنی میانسال و همسایه آنها بود، در دادگاه خانواده حاضر شد و خطاب به مرد اظهار داشت: زنت حتی برای تهیه لباس ورزش مدرسه فرزندت از من پول قرض گرفت تا بتواند آن را خریداری کند.

وی با اشاره به اینکه تو اهل کار نیستی، ادامه داد: شما باید اختلافات خود را در مقابل چشم فرزندانتان کنترل کنید چرا که بر روحیه آنها نیز تأثیر منفی خواهد داشت.

مرد بار دیگر در برابر قاضی احمدی گفت: من برای فرزندانم چیزی کم نگذاشته ام و چنانچه همسرم مدعی است که من بیرونش کرده ام، باید بگوید که چگونه توانسته وسایلی را با خودش ببرد بنابراین این موضوع نشان می دهد که او خود خانه را ترک کرده است.

زن در حالی که از روی صندلی خود بلند می شد، بیان کرد: من هیچ پولی با خودم به همراه نبردم و شوهرم مرا از خانه بیرون انداخت.

قاضی این شعبه خطاب به شاهد پرونده عنوان کرد: شما دیدید که مرد همسرش را از خانه بیرون کند؟

شاهد گفت: من این موضوع را از فرزند ۱۴ ساله اش شنیدم که هیچ گاه دروغ نمی گوید.

در ادامه زن با بیان اینکه شوهرم پسر عمه مادرم است، اظهار داشت: شوهرم دست بزن دارد و من نمی توانم به زندگی با او ادامه دهم و نسبت به او و زندگی با او احساس تنفر می کنم.

قاضی از زن خواست که مصالحه کرده و کوتاه بیاید؛ در این حین مرد رویش را به سمت در اتاق قاضی دادگاه کرد و با پنهان کردن اشک هایش و با التماس خواست که زنش بازگردد.

مرد ادامه داد: چنانچه کوچکترین اشتباه یا انحرافی در مورد فرزندانمان پیش بیاید، مقصر من و همسرم هستیم و بنابراین از همسرم می خواهم که بازگردد و لجبازی نکند.

وی بار دیگر بیان کرد: من خانه ای مستقل دارم و حاضرم برای زندگی مان بیشتر تلاش کنم تا همسرم راضی شود.

زن در ادامه گفت: شوهرم دروغ می گوید چرا که خانه ندارد و من هیچ علاقه ای به این زندگی ندارم و باز نخواهم گشت.

قاضی این شعبه بعد از شنیدن اظهارات زن و مرد و پس از آماده کردن صورت جلسه، زن را محکوم به تمکین کرد.... ./ گزارش : خبرگزارى فارس


نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ