مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


 

 

 

سانسور خبری رئیس جمهور، چرا؟

 

چرا دفتر رئیس جمهور از نشر برخی اخبار مربوط به محمود احمدی نژاد خودداری می کند؟ این انتقادی است که به تازگی در رسانه های رسمی و عمدتا غیر رسمی مطرح شده است.

عدم انعکاس خبری دیدار رئیس جمهور از آیت الله محمد یزدی عضو فقهای شورای نگهبان و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نشر گسترده این انتقاد تاثیر بسیاری داشته است.

البته این امر مسبوق به سابقه نیز هست و دیدار محمود احمدی نژاد از منزل محسن رضایی و عرض تسلیت برای درگذشت فرزندش نیز از سوی دفتر رئیس جمهور بازتاب نیافته بود. در گذشته نیز برخی از دیدار های انتخاباتی و سیاسی بخصوص دیدارهای مربوط به مسائل اصولگرایان که از سوی برخی چهره های سیاسی اصولگرا انجام شده بود نیز انعکاس نیافت. اینکه چنین مسئله ای ناشی از سهل انگاری باشد و بازتاب های خبری اخبار مهم فوق الذکر ریشه در برخی نواقص رسانه ای داشته باشد، عذر بدتر از گناه محسوب می شود.

اما چنانچه این مسئله از روی عمد بوده و در واقع هر گونه پوشش خبری اینگونه دیدوبازدیدها مغایرت اساسی با برخی منافع مطروحه آنان دارد، این سوال باید پاسخ داده شود که چه منافعی برای این طیف خاص متصور است که حاضرند هر گونه بازتاب خبری اخبار مهم رئیس جمهور را در کنترل خود داشته باشند؟ آیا این کار آنان مصداق عینی سانسور خبری رئیس دولت نیست؟ مسئله انجا اهمیت وپژه می یابد که رصد خبری دفتر رئیس جمهور ما را متوجه این نکته می سازد که اخبار مربوط به وحدت اصولگرایان و دیدارهای انتخاباتی با چهره های سیاسی اصولگرا در زمره اصلی ترین مصداق های این سانسور ویژه خبری به حساب می آیند.

رئیس دفتر رئیس جمهور و اعضای دفاتر رسانه ای و سیاسی وی در این خصوص بیشترین نقش را بر عهده دارند. بررسی مواضع و دیدگاه های اعضای ارشد جریان مزبور که در رسانه های جمعی به عنوان جریان انحرافی شناخته می شوند، نشان می دهد که از بدو روی کار آمدن دولت نهم و همچنین در طول دولت دهم، تمام هم و غم لیدر این جریان و تیم تابعه اش بر این بوده است که از هر گونه تشدید پیوند علقه ای، سیاسی و تشکیلاتی رئیس جمهور با گروه ها و شخصیت های اصولگرا جلوگیری کرده و اصولا محمود احمدی نژاد را شخصیتی متعلق به اصولگرایان معرفی نکند.

این در حالی است که بدون اجماع تشکیلاتی و همچنین حمایت های گروه های مختلف اصولگرا در هر دو دوره دولت نهم و دهم امکان پیروزی انتخاباتی احمدی نژاد و جود نداشته است. دفتر رئیس جمهور در این راستا تلاش دارد که ضمن جداسازی رئیس جمهور از مجموعه اصولگرایان و همچنین تضعیف عقبه اصولگرایی دولت، با استفاده از شعارهای ملی گرایانه، اصلاح طلبانه و گاهی ساختارشکنانه، حلقه های فکری، گفتمانی و سیاسی دولت را به بدنه ای کاملا متضاد با تشکیلات انتخاباتی و فکری اصولگرایان متصل سازد. چه این حلقه های گفتمانی متعلق به مجموعه ساختار شکنان باشد، چه متعلق به مخاطبان اصلاح طلب و چه کاملا طیف مخاطبان خاصی را هدف قرار دهد، این رویه آنان خلاف گفتمان سیاسی رئیس جمهور به شمار رفته و از آنجا که پی ریزی استراتژی متناقضی را در پی دارد، نتیجه ای در پی نخواهد داشت.... / روزنامه تهران امروز

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ