مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


جلوگیری از انفجار خط اصلی گاز در پایتخت

جلوگیری از انفجار یکی از خطوط اصلی گاز تهران، مجروح شدن فرمانده ایستگاه ۹۲ آتش نشانی در عملیات اطفء حریق و سوختن نمایشگاه مبل در آتش سوزی مهم‌ترین اخبار حوادث ۲۴ ساعت گذشته پایتخت بود.

 

اعتدال: در پی تماس شهروندان و اعلام نشت گاز شهری از لوله اصلی و احتمال انفجار در شاد اباد، خیابان شهسواری، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت ۱۵: ۱۳ دقیقه آتش نشانان ایستگاه ۶۲ را به محل حادثه اعزام کرد.

 

امیرعباس سرافرازی فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: در این خیابان لوله اصلی گاز شهری دچار ترکیدگی و نشت شدید شده بود که آتش نشانان بی‌درنگ به وسیله چند رشته لوله آبدهی و تجهیزات ایمنی دیگر، محل را کاملا ایمن سازی و به همراه عوامل شرکت ملی گاز نشت این لوله را برطرف کردند.

 

کار‌شناسان آتش نشانی به شهروندان توصیه می‌کنند که در صورت مشاهده نشت گازشهری از لوله‌های گاز در خیابان حتما محل حادثه را ترک و به جای ایمن پناه ببرند

 

آتش سوزی در کارگاههای رنگ کاری

حضور و تلاش به موقع آتش نشانان، آتش سوزی در مجموعه کارگاه‌های رنگ کاری در تهرانپارس را مهار و از بروز فاجعه‌ای بزرگ جلوگیری کرد. رهگذرانی که صبح امروز از خیابان وفادار شرقی عبور می‌کردند، با مشاهده دود زیادی که در آسمان پخش شده بود، با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس گرفتندو ستاد فرماندهی با اطلاع از این رخداد بی‌درنگ زنگ ایستگاه‌های ۹۲ و ۵۷ را ساعت ۶: ۰۲ به صدا در آورد و آتش نشانان بسوی محل آتش سوزی در تهرانپارس خیابان وفادار شرقی تقاطع خیابان الله اکبر حرکت کردند.

 

امیر مهدیانی مدیر منطقه عملیات ۳ گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل مشاهده شد در منطقه ایی که تمامی کارگاه‌های تعمیرگاهی، رنگ کاری، صافکاری و نمایشگاه فروش بود دود و آتش از دو کارگاه رنگ کاری و ساخت دکور آشپزخانه خارج می‌شود.

 

وی افزود: ایستگاه ۹۲ به عنوان اولین ایستگاهی که به محل رسیده بود با ارائه گزارش اولیه به ستاد فرماندهی مبنی بر مشخصات محل آتش سوزی و نوع مواد موجود در انبار‌ها و کارگاه‌ها درخواست ارسال خودروی حامل دستگاه تنفسی را از ایستگاه ۷۱ و تانکر آب از ایستگاه ۵۷ و ۵۶ و خودروی حامل کف را از ایستگاه ۲۳ به محل آتش سوزی به ستاد فرماندهی اعلام کرد.

 

مهدیانی با اشاره به وسعت آتش سوزی تصریح کرد: با توجه به موقعیت محل، آتش نشانان از دو جهت وارد شده و از ضلع شمالی و شرقی اقدام به آبرسانی و با کف موجود نقاط کور آتش گرفته را محاصره کردند و باسرعت عمل به کانون آتش نزدیک شده و پس از ۲ ساعت و نیم آتش را مهار و کاملا خاموش کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از مهار کامل آتش، دودی که محل را فراگرفته بود توسط فن‌های فشار مثبت به بیرون منتقل شد و آتش نشانان با کمک کارگران شروع به تخلیه مواد قابل اشتعال و مقاوم‌سازی محل بوسیله جوشکاری کردند و پایه‌های در حال ریزش را مستحکم و به کار خود خاتمه دادند.

همچنین در این عملیات احمد جواهری فرمانده ایستگاه ۹۲ در حین انجام فعالیت دچار مصدومیت شد.

 

خاموش کردن آتش خودرو توسط راننده تاکسی

شعله وری موتور خودرو سواری که بر اثرنقص فنی در سیستم سوخت رسانی خودروی سواری بوجود آمده بود با همکاری راننده تاکسی مهار شد. ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ساعت: ۱۸: ۵۹ دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع آتش سوزی خودرو بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ را به محل حادثه در خیابان میرزا بابائی، بین بلوار عدل و خیابان سردار جنگل اعزام کرد.

 

علی محرابی فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: خودرو سواری به دلیل نقص سیستم سوخت رسانی از قسمت موتور شعله ور شده بود که با اقدام به موقع (محمد عبدوی) راننده تاکسی قبل از حضور آتش نشانان و با استفاده از خاموش کننده اهدایی سازمان خاموش شده بود.

 

وی افزود: آتش نشانان پس از رسیدن به محل، بی‌درنگ با ایمن سازی محدوده آتش گرفته برق خودرو را قطع و با اقدامات ایمنی و از ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری کردند.

 

اتصالی برق نمایشگاه مبل را به آتش کشید

اتصالی در سیم کشی روشنایی، نمایشگاه مبل را در خیابان هنگام به آتش کشید. رخداد این آتش سوزی با تماس تعدادی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ به اطلاع ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران رسید و در پی آن آتش نشانان ایستگاه‌های ۵۴، ۱۷، ۵۷ به طور همزمان ساعت ۰۱: ۵۱ دقیقه نیمه شب گذشته به سوی محل حادثه در خیابان هنگام، ۳۵ متری استقلال، خیابان سروش شمالی اعزام شد.

محمود افتخاری افسر آماده منطقه ۳ عملیات که در محل حضور داشت گفت: با توجه به وسعت آتش سوزی، تانکر ایستگاه ۱۷ نیز به محل فرستاده شد و آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز و تجهیز خود به دستگاه تنفسی، با استفاده از لوله‌های آبرسانی از قسمت‌های مختلف وارد عملیات شدند.

وی در ادامه گفت: آتش نشانان پس از حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه تلاش توانستند آتش را مهار کرده و از سرایت به کارگاه‌های همجوار جلوگیری کرده و دود جمع شده در محل را بوسیله فن‌های فشار مثبت تخلیه کردند.

همچنین علت این آتش سوزی، اتصالی در سیم کشی روشنایی زیر نیم طبقه که منجر به کند سوزی داخل نئوپان شده بود اعلام شد.

 

تخریب یک خانه با انفجار گاز

نشت گاز شهری در یک منزل مسکونی منجر به آتش سوزی و تخریب قسمتی از سقف اتاق شد.

ستاد فرماندهی پس از اطلاع از وقوع رخداد این آتش سوزی در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، آتش نشانان ایستگاه ۷۸ را ساعت ۰۳: ۴۰ دقیقه بامداد امروز به شهرک کاروان خیابان نخلی خیابان امام زمان (عج) اعزام کرد

فرامرز نورزاد فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: در زمان رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یک واحد مسکونی به وسعت تقریبی ۵۰ متر مربع بعلت انفجار ناشی از گاز شهری در میان شعله‌های آتش در حال سوختن است.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی به سرعت و با استفاده از لوازم و تجهیزات کامل و یک رشته لوله آبرسان پس از قطع سیستم برق و گاز ساختمان اقدام به مهار آتش و جلوگیری از سرایت آن به نقاط دیگر کردند.

همچنین دراین حادثه دونفر دچار سوختگی سطحی در ناحیه دو دست و صورت شده بودند که توسط امدادگران اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند./اعتدال

منبع:  مهر

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ