مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


سخنرانی احمدی نژاد در نشست مکه:

پیشنهاد تشکیل نهاد داوری اسلامی برای حل اختلاف مردم و دولت ها

هيچ کس نبايد و حق ندارد درباره ضرورت اصلاحات و تأمين کامل حقوق اساسي مردم ذره اي ترديد به خود راه دهد.رييس جمهور ايران در نشست فوق العاده سران كشورهاي عضو سازمان همكاري هاي اسلامي در مكه با تاكيد بر اينكه نبايد دشمن را دست كم گرفت و بايد توجه داشت كه آنان براي همه كشورها برنامه و طراحي هايي دارند ، اظهار داشت : تمام دل خوري ها و اختلافات شخصي و قومي و طايفه اي و مذهبي، زنده شده و با حداكثر قدرت در حال اثرگذاري است. آيا شادكامي آشكار دشمن را نمي بينيم؟

به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد خاطر نشان كرد : همه به جان هم افتادند، پول و اسلحه مي دهند ، براي كوبيدن يكديگر اصلاً دشمن فراموش و از دستور كار فعالان سياسي خارج شده است .

رييس جمهور با طرح اين سوال كه روند دشمني ها به سوي كيست ؟ به سوي استكبار و صهيونيست ها و يا برادران مسلمان و هموطنان و دوستان؟ گفت : آيا غير از اين است كه برادراني كه بايد در يك صف واحد ضمن احترام به حقوق اساسي يكديگر يعني آزادي ، عدالت و كرامت متحداً در مقابل دشمنان بايستند ، در مقابل هم صف آرايي كرده و با نهايت خشونت يكديگر را مي كوبند.

وي افزود : با نهايت تاسف مجبوريم اين واقعيت را بپذيريم كه دشمن فراموش شده است و خودي ها به جان هم افتاده اند و دردمندانه بايد گفت كه دشمن در بخشي از طراحي هاي خود موفق شده است .

احمدي نژاد گفت : مي خواهم گله اي داشته باشم، متأسفانه غفلت کرده و در دام دشمن افتاديم بدون اينکه توجه کنيم که در حال ورود به جنگ تمام عيار و خانمانسوز و بي حاصل قومي و مذهبي هستيم که ممکن است دهها سال به طول انجامد. متاسفانه اكنون نيز در نقشه دشمن بازي مي شود .

احمدي نژاد تصريح كرد : استعمارگران و برده داران ديروز و عاملان همه بدبختي هاي ملتها يکباره طرفدار حقوق مردم شده اند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

رييس جمهور با بيان اينكه نيروي نظامي ناتو خواب حمله به منطقه و تسلط دوباره بر آن را مي بيند ، گفت : امروز همه ما بدون اينکه متوجه باشيم وارد يک نقشه شده ايم، نقشه اي که توسط دشمن طراحي شده است. بدون دليلي روشن و چه بسا بر اساس اطلاعات نادرست و به بهانه هاي گوناگون شخصي، قومي و تاريخي و حتي مذهبي با يکديگر دشمني مي کنيم و چنانکه پيداست بهترين فرصت را رايگان به دشمن تقديم مي کنيم و امکانات مادي و رسانه اي و بلکه نظامي عليه يکديگر به کار گرفته شده و جنگ تبليغاتي به اوج رسيده است.

احمدي نژاد تاكيد كرد : در شرايط كنوني دشمن فرصت پيدا کرده است تا بدون هزينه و با ثروت و اسلحه و نيروي انساني خودمان، ظرفيتهاي ملي و بين المللي ما را منکوب و ملتهاي ما را از فرصتهاي رشد و تعالي محروم سازد و خطر رژيم صهيونيستي و حاميان او تقريباً به فراموشي سپرده شده است.

رييس جمهور افزود : سئوال من اين است که امروز در منطقه ما چه کساني، چه کساني را مي کشند در افغانستان، عراق، سوريه، سودان، بحرين و يمن و ليبي و ساير کشورها چه کساني با چه کساني مقابل هم قرار گرفته اند.

احمدي نژاد گفت : اگر بپذيريم كه عدالت ، آزادي و كرامت حق همه ملت هاست و همه در يك كشتي و داراي يك سرنوشت هستيم و خطر رژيم صهيونيستي و اربابان او عظيم است ، بايد دست به دست هم از يک سو در فضايي برادرانه مشکلات کشورها را بر اساس آزادي و عدالت حل کنيم و انتخابات آزاد و عادلانه را برپا نماييم و از سوي ديگر در برابر دشمنان مشترک، جبهه متحد تشکيل دهيم.

رييس جمهور تصريح كرد : تا دير نشده است بايد خودمان آستين ها را بالا زده و اجازه ندهيم ديگران براي ما تصميم بگيرند و براي زندگي ما خط مشي تعيين کنند.

احمدي نژاد خاطر نشان كرد : براي حل اختلاف بين گروههاي مختلف و يا بين آنها و دولتها و نيز براي ايجاد فضاي برادري و انجام اصلاحات اساسي در کشورها و همچنين حل اختلاف بين دولتها پيشنهاد مي كنم ، يک نهاد داوري متشکل از افراد مؤمن و متعهد و عادل و مورد وثوق با اختيارات کامل و سازوکار داوري عادلانه و روشن تشکيل داده و ايمان مردم و قدرت دولتهايمان را تضمين و پشتوانه داوري هاي او قرار دهيم و همه متعهد شويم که قضاوت هاي آن نهاد را بپذيريم.

رييس جمهور اظهار داشت: احاله داوري و تصميم به نهادهاي وابسته به استکبار جهاني و يا خود مستکبران هميشه به ضرر همه ما بوده و تجربه نشان داده است که آنان دوست و امين نيستند. خداوند ما را به پرهيز از رجوع به داوري آنان و ارجاع اختلافات به داوري مؤمنان فرمان داده است.

وي با بيان اينكه بايد نشان دهيم که راه حلهاي بهتري براي اداره جوامع و جهان امروز داريم ، گفت : بايد در برابر پيامبر اعظم(ص) و خداي متعال براي اقدامات امروزمان دليل محکم داشته باشيم ؛ بديهي است که موضوع تشکيل نهادي براي داوري در عين اهميت و کارکردي که براي همه اعضا دارد نيازمند گفتگوي بيشتر در جزئيات است و از اين جهت پيشنهاد مي کنم نشست بعدي سران در اولين فرصت براي رسيدگي به اين موضوع تشکيل شود و اينجانب آماده ام تا همه برادران خود را در تهران ميزباني کنم.

رييس جمهور در ادامه توجه ويژه به رژيم اشغالگر صهيونيستي و صهيونيستها را مورد تاكيد قرار داد و با بيان اينكه همه مي دانيد که رژيم ضد بشري صهيونيستي يک غده سرطاني بدخيم است که با ادامه حضور او در سرزمين فلسطين همه منطقه در خطر خواهد بود ، اظهار داشت : دشمن با يک طراحي پيچيده و حتي با ژست برخورد با صهيونيستهاي تندرو به دنبال تثبيت اين رژيم است. مگر نه اينکه دولت امريکا بارها اعلام کرده و مي کند که به حفظ رژيم صهيونيستي متعهد مي باشد.

احمدي نژاد گفت : جمهوري اسلامي ايران همواره از تشکيل دولت مستقل فلسطيني حمايت کرده و مدتهاي طولاني در خط مقدم دفاع از آرمان فلسطين بوده است و ليکن امروز اعلام خطر مي کنم که دشمن شکست خورده و در برابر ملت ها، با طرح فريبکارانه تشکيل دو دولت در فلسطين در صدد تثبيت صهيونيستهاي غاصب و گرفتن فرصت تاريخي براي بازسازي سلطه خود در منطقه است.

رييس جمهور تصريح كرد:‌ تمام سرزمين فلسطين متعلق به ملت فلسطين است که با اراده و رأي آزاد آنان اداره خواهد شد و صهيونيستهاي بي فرهنگ نبايد حتي در يک وجب از سرزمين فلسطين حاکميت داشته باشند، در غير اين صورت در آينده نه چندان دور بايد شاهد تکرار جنايات آنان و نابساماني و تفرقه گسترده تر بين خودمان باشيم.

دكتر احمدي نژاد تاكيد كرد : با توجه به تحولات منطقه امسال بايد روز قدس پرشورتر و پرشکوهتر از هميشه در تمام جهان برپا شود .

رييس جمهور در ادامه با اشاره به اينكه اين اجلاس در يکي از خطيرترين مقاطع تاريخي منطقه اي و بين المللي برگزار مي شود و ملت ها و دولتها چشم دوخته اند که ما چه مي کنيم، اظهار داشت: حدود دو سال است که کشورهاي مسلمان دچار التهاب و تحولات بسيار مهمي هستند که سرنوشت مسلمانان و به نوعي جهان به آن وابسته است. بديهي است که در اولويت بايد ضرورتها، بسترها و عوامل مؤثر در تحولات و چگونگي مديريت آن را به خوبي شناخت. اين تحولات بايد در منطقه مديريت شود و بهترين ثمرات را براي ملتها نتيجه دهد.

در صورتي اين تحولات توسط ديگران که داراي سابقه ديرينه خصومتند مديريت شود آنگاه بايد منتظر آسيبهاي جدي به ملتها و منابع منطقه بود.

احمدي نژاد با بيان اينكه امروز با دو موضوع اساسي و بسيار مهم مواجهيم که بايد هر دو را به موازات هم مورد توجه قرار دهيم ، گفت : ضرورت تأمين حقوق اساسي و رفاه و سعادت مردم و همچنين توجه به دشمنان تاريخي و قدرتمند و قسم خورده ملتها به ويژه ملتهاي مسلمان دو موضوع مهم پيش روي ماست.

رييس جمهور با اشاره به موضوع اهميت توجه به حقوق اساسي مردم ، گفت : همه انسانها حق دارند از کرامت، عدالت و آزادي و پيشرفت و رفاه برخوردار باشند اين حق قطعي و خدادادي است، خداوند انسانها را آزاد خلق کرده است و زندگي با کرامت و سعادتمند را براي همگان مقرر فرموده است. بدون عدالت و آزادي و کرامت، شخصيت و حقيقت انساني شکوفا نمي شود، پيامبر عزيز ما و اسلام ناب محمدي (ص) پيشگام و پرچمدار اين حقوق براي همه ملتها بوده اند.

وي افزود : پرستش و عبوديت حقيقي و رسيدن به قله هاي کمال انساني در سايه عدالت و آزادي و کرامت محقق خواهد شد؛ همه ملتها از جمله ملتهاي ما در اولويت اول، حق دارند از اين حقوق به طور کامل و در حد اعلاء برخوردار باشند.

رييس جمهور با بيان اينكه بديهي است که ما با جامعه تراز اسلام حقيقي فاصله داريم و ملتهاي ما از شرايط حاکم بر خود راضي نيستند لذا انجام تغييرات و اصلاحات يک ضرورت است ، تصريح كرد : هيچ کس نبايد و حق ندارد درباره ضرورت اصلاحات و تأمين کامل حقوق اساسي مردم ذره اي ترديد به خود راه دهد.

احمدي نژاد در ادامه به طراحي دشمنان عليه ملت هاي منطقه و ارزشهاي الهي و انساني اشاره كرد و گفت : نبايد فراموش کنيم که جبهه استکبار صدها سال در آرزوي تسلط بر منطقه ما يعني منطقه فرهنگ و ثروت بوده است و هزاران توطئه طراحي و اجرا شده و جنگهاي متعددي بر ملتهاي ما تحميل شده است.

احمدي نژاد اضافه كرد : نبايد فراموش کنيم که صهيونيستها از زشتکارترين عناصر شناخته شده تاريخ هستند که براي تأمين منافع نامشروعشان ارزشهاي الهي و انساني را قرباني مي کنند. دست به هر کاري مي زنند، فرهنگ ها را نابود مي کنند و سرزمينها را به آتش مي کشند. جنگ راه انداخته و زندگي و اموال مردم را غارت مي کنند.

احمدي نژاد خطاب به حاضرين اجلاس و همه ملت ها گفت : بايد هوشمندانه هر دو موضوع يعني ضرورت قطعي اصلاحات و تأمين حقوق اساسي ملتهايمان و همچنين مقابله شجاعانه و مدبرانه با توطئه ها و تحميلات دشمنان قسم خورده را با هم در نظر بگيريم و در اين مسير نه وجود دشمن و طراحي و تحميلهاي او بايد مانع از تأمين کامل حقوق اساسي ملتهايمان شود و نه، اشتغال به اصلاحات ما را از دشمن و برنامه هايش غافل نمايد.اين دو يک حقيقت و يک مأموريتند و لازم و ملزوم يکديگر مي باشند.

رييس جمهور گفت : از عوامل اصلي عدم تأمين حقوق اساسي و تحميل شرايط غير انساني بر ملتها حضور ، نفوذ و اقدامات دشمنان است.

دكتر احمدي نژاد اظهار داشت : گرچه امروز ملتها به درستي بيدار شده اند و به دنبال تأمين حقوق اساسي خود هستند، اما دشمن هم طراحي هاي خو را دارد از اين رو شرايط خطير و حساسي پديد آمده است كه بايد از اين شرايط، هوشمندانه و با موفقيت عبور نماييم.

رييس جمهور افزود : بايد با کمک يکديگر و بر اساس برادري، همزمان اصلاحات را انجام دهيم و هم دشمن را از منطقه بيرون کنيم و براي تحقق اين هدف ما همه امکانات را در اختيار داريم البته بايد مراقب باشيم که لحظه اي غفلت ممکن است دشمنان و صهيونيستها را براي صد سال بر منطقه و کشورهاي ما مسلط کند.

احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه تأمين حقوق مردم رد سايه وحدت و همدلي محقق مي شود، گفت : درگيريها به ضرر همه است. هر گلوله اي که شليک مي شود و هر يک نفر که به زمين مي افتد کينه ها و مشکلات عميق تر و حل مسائل سخت تر مي شود. و هر كس كه فرمان درگيري مي دهد و يا به دنبال تشديد کينه ها و درگيريهاست در خط دشمن است و قطعاً برادري و دوستي بهتر از دشمني است.

احمدي نژاد در ادامه سخنان خود با تاكيد بر اينكه بايد خودمان و با روشهاي خودمان مسائل خود را حل و فصل كنيم ، گفت : دولتهاي استکباري نمي توانند و نبايد به ما درس آزادي و عدالت بدهند. آنان خود منشأ بي عدالتيها و ديکتاتوريها هستند و به ملتهاي خود نيز ترحم نکرده و شرايط ناعادلانه وسختي را به آنها تحميل كردند.

رييس جمهور اضافه كرد : امروز مردم آمريكا و اروپا نيز اسير برخي حاكمان ناكارآمدي هستند كه توسط صهيونيست هاي بي فرهنگ بر آنها تحميل شده و مجال اعمال اراده را از آنها سلب كرده اند از اين روست كه همه ملتها به تنگ آمده اند و فرياد مي زنند ولي فريادرسي ندارند.

احمدي نژاد خاطر نشان كرد : مردم در چنگال نظامات حزبي و رسانه هاي وابسته به صهيونيسم اسير و با ثروتهاي غارت شده از منابع ساير ملتها مواجه اند. در بهترين حالت بايد از يک حزب به حزب ديگري که در واقع نسخه دوم همان است پناه ببرند و دوباره روز از نو و روزي از نو.

رييس جمهور با اشاره به اينكه دولتهاي استکباري نمي توانند الگوي ما باشند حتي اگر چهره و نقاب را عوض کنند ، تصريح كرد: آزادي و دموکراسي از لوله تفنگ ناتو و با دخالت غربيها به دست نخواهد آمد.

احمدي نژاد گفت: دولت هاي استكباري در اداره امور خودشان شکست خورده اند و خسارات سنگيني بر جامعه بشري تحميل کرده اند نبايد اجازه داد که با تغيير شغار و به نام دموکراسي و آزادي همان اهداف استعماري را محقق کنند ؛ ما بايد خودمان و مبتني بر فرهنگ و آموزه هاي خودمان تصميم بگيريم و عمل کنيم؛ در شر آنان ترديدي و به خيرشان هم اميدي نيست.

رييس جمهور اظهار داشت : آزادي حقيقي و کرامت انساني فقط و فقط در سايه عدالت و عبوديت، پيروي از دستورات پيامبر عزيز خاتم و ايمان و تقواي حاکمان و مردم محقق مي شود که به لطف الهي فرهنگ ما سرشار از اين ارزشهاست و همه بايد با همدلي و بر اساس آموزه هاي پيامبر اسلام و با اتکاء به اراده ملتهايمان و با گفتگو و مناطق تلاش کنيم امت وسط و جامعه شاهد را در کشورهايمان بر پا کنيم و اين خواست ملتهاي ماست.

احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنان خود ضرورت نگاه جهاني به مسائل را مورد تاكيد قرار داد و گفت : خداوند براي هدايت و کمال انسانها يک دين بيشتر نفرستاده است ؛ همه پيامبران متناسب با ظرفيت زمان، همان را ارائه کرده اند و تمام و کامل آن را پيامبر اعظم و خاتم (ص) عرضه فرموده است. اسلام متعلق به همه و خواهان سعادت کامل براي همه است. ما بايد مدافع حقوق همه ملتها باشيم و عدالت و آزادي و کرامت را براي همه بخواهيم.

رييس جمهور اضافه كرد : فرزند برومند پيامبر خاتم خواهد آمد و همه غصه ها و غم هاي تاريخي بشريت را به شادماني و سعادت پايدار تبديل مي کند ؛ آن روز روشن و زيبا نزديک است. او خواهد آمد و به همراه حضرت عيسي (ع) و مصلحان همه آرزوهاي تاريخي بشريت را محقق خواهد کرد.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری همچنین نوشته است: در پايان سخنان دكتر احمدي نژاد چند تن از روساي جمهور حاضر در جلسه نزد ايشان آمده و از سخنان و مواضع رييس جمهور كشورمان تجليل كرده و با تبريك به وي اظهار داشتند كه اين سخنان حرف دل و موضع اصلي ما نيز درباره تحولات منطقه است اما اظهار و بيان آن از سوي ما ممكن نيست./عصرایران

 

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ