مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی


اخبار,اخبارسیاسی,عملکرد صداوسیما در موضوع هسته ای


اخبارسیاسی - از تبلیغات یکطرفه برای جلیلی تا ادای «حرفه ای گری» علیه روحانی!

عملکرد صداوسیما در موضوع هسته ای که تلاش می کرد با حرفه ای و بیطرف نشان دادن خود، صحت اظهارات مسئولین کشور در مورد توافقات هسته ای را زیر سئوال ببرد این سئوال را مطرح کرد، که مسئولین صداوسیما در هشت سال گذشته به چه دلیلی رسانه ملی را به بوق تبلیغاتی دولت تبدیل کرده بود.

یک مقام آگاه با اشاره به برخود متفاوت صداوسیما در مواجهه با مذاکرات موفقیت آمیز ژنو گفت: کاش صدا وسیما بجای الان در زمان احمدی نژاد حرفه ای عمل می کرد.

  وی در گفت و گو با انتخاب ، گفت: عملکرد صداوسیما در موضوع هسته ای که تلاش می کرد با حرفه ای و بیطرف نشان دادن خود، صحت اظهارات مسئولین کشور در مورد توافقات هسته ای را زیر سئوال ببرد این سئوال را مطرح کرد، که مسئولین صداوسیما در هشت سال گذشته به چه دلیلی رسانه ملی را به بوق تبلیغاتی دولت تبدیل کرده بود.

این مقام آگاه اضافه کرد: گزارشهای صداوسیما  در مورد توافق هسته ای ژنو ، ظاهری متفاوتی با عملکرد هشت سال گذشته رسانه ملی داشت، صداوسیما در هشت سال گذشته با ارائه تبلیغاتی یکطرفه و بدون در نظر گرفتن واقعیات ، تنها بلندگوی تبلیغاتی دولت شده بود و اظهارات منتقدین داخلی و سایر رسانه های جهان را نشراکاذیب با قصد تشویش اذهان عمومی تلقی می کرد.

وی ادامه داد: اما در مورد توافق هسته ای مسئولین صداوسیما با گرفتن ژست بی طرفانه و حرفه ای گری، به مونتاژ اظهار نظرهای رییس جمهور و وزیر خارجه جمهوری اسلامی با رییس جمهور وزیرخارجه آمریکا کرده تا تناقضات آن را پررنگ کرده و صحت اظهارات مسئولین کشور را زیر سئوال ببرد.

جالب اینجاست که در این حوزه دیگر اصل «فاذا جا فاسق بنبا فتبینو» که برای رد کلیه اخباری که علیه ادعاهای دولت احمدی نژاد مطرح می شد برای مسئولین صداوسیما کاربرد ندارد.

وی گفت: اکنون سئوال از مسئولین صداوسیما این است که این مشی حرفه ای چرا در هشت سال گذشته بویژه از سال 1388 به بعد اجرا نشده و اکنون که متن انگلیسی موافقتنامه نیزمنتشر شده است و در آن عبارت راه حل جامع که شامل غنی سازی می شود نیز وجود دارد چرا مسئولین صداوسیما باز هم می خواهند در اختلاف بین دولت ایران وآمریکا نقش بیطرفی را ایفا کنند.

این مقام آگاه پرسید: آیا این همان صداوسیمایی نیست که یک ماه قبل در موضوع انشتار یک خاطره از آیت الله هاشمی درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا با جسارت تمام به تخریب و هتک حرمت رییس مجمع تشخیص مصلح نظام پرداخت و مسئولین صداوسیما به حدی از غیرت انقلابی و استکبار ستیزی رسیده بودند که می خواستند آمریکا و ایادی داخلی آن را نابود کنند و امروز ادعای مسئولین آمریکا را بگونه ای تایید آمیز و با «زیرصدای» آنها از تریبون رسانه ملی برای تضعیف دولت پخش می کنند.

جالب اینجاست که حتی در روزهای اخیر و به بهانه گزارش صدروزه دولت گزارشگران فرمایشی صداوسیما مصاحبه های با مردمی که تصادفا اکثر آنها طیف طرفداران احمدی نژاد هستند پخش می کند که فصل مشترک آن انتقاد از انتصابات دولت و عزل نیروهای احمدی نژادی است همان موضوعی که آیت الله جنتی به شکل حمله تندی به دولت و رییس جمهور در نمازجمعه مطرح کرد.

وی در پایان گفت: در این شرایط بخش عمده ای از افکارعمومی مجبور است بجای گوش دادن به اخبار و تحلیلهای صداوسیما تماشای تکرار سریال جومونگ و تام جری بپردازد.
اخبارسیاسی -انتخاب

نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ