مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی

ایرنا: روزنامه اعتماد که روز گذشته با هيجان برگرفته از التهابات چند روز اخير خبر دستگيري هما روستا را در اخبار خود آورده بود امروز اين خبر را تکذيب کرد.   اين روزها خبر دستگيري بازيگران درصدر اخبار برخي مطبوعات قرار گرفته است. اين در حالي است که بسياري از اين اخبار پايه و اساس نداشته و تنها بر اساس حدس و گمان در رسانه اي که مخاطب آن مردم هستند منتشر مي شوند که اين جاي سئوال دارد.
روزنامه اعتماد ديروز در ستون پيدا و پنهان در خبري آورده بود: برخي از هنرمندان به دليل برخي اتهامات دستگير شدند. هما روستا از جمله اين بازداشت شدگان است.
اين روزنامه امروز در تکذيب اين خبر آورده است: به دنبال چاپ خبري مبني بر دستگيري هنرمندان و بازداشت هما روستا، روز گذشته پس از تماسي که روزنامه با وي داشت مطلع شديم اين هنرمند بازداشت نشده است که به اين وسيله از ايشان عذرخواهي مي کنيم.
اينکه روزنامه اي بدون منبعي موثق اقدام به نشر اکاذيب را در قبال هنرمندي نامي که آثار فاخري همچون از" کرخه تا راين" را در کارنامه بازيگري خود دارد مورد اتهام قرار داده و سبب تشويش اذهان عمومي و برانگيختن احساسات مردم هنر دوست مي شود جاي سئوال دارد؟ متاسفانه برخي نمي دانند که با نشر چنين اخباري تا چه اندازه مي توانند در اغتشاشات موثر باشند. در جايي که مردم و مسئولين بدنبال آرامش هستند و مي خواهند تا ايراني آباد داشته باشند نشر اين اکاذيب سبب مي شود تا در اذهان مردم و بويژه جوانان و هنردوستان ابهاماتي بوجود آيد که پايه و اساس آن خبري کذب است.
اينکه اين روزنامه در پاسخي 2 سطري همه چيز را تمام شده فرض مي کند در نوع خود جالب است. در جايي که با حيثيت يک هنرمند بازي شده و احساسات مردم به بازي گرفته شده است روزنامه اعتماد در 2 سطر تنها به اين جمله بسنده مي کند: از هما روستا عذر خواهي مي کنيم.
نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ