مدل ساعت شیک

پیامک روز مرد خنده دار , رنگ روژ لب سال , دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی برای اندروید , عکس هاي فريبا کوثري , ساعت شیک زنانه , کد پشواز کاری ب کارم نداری , مدل-لباس-مجلسی- , عکس های کیک روز معلم , سفارش جدیدترین سرویس تخت خواب نوجوان , مانتو و لباس مجلسی

فارس: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ضمن تشریح برخورد اخیر سپاه با ناوگان آمریکا در تنگه هرمز گفت: اشراف اطلاعاتی سپاه به حدی است که حتی بی سر و صداترین رزمایش رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی نیز تحت رصد کامل ما انجام شد.

سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در خصوص سطح توان نظامی کشورهای فرامنطقه ای در اطراف ایران اظهار داشت: درباره همه تحرکات نظامی رژیم صهیونیستی، از جمله مانورهای مشترک این رژیم با ناتو در دریای مدیترانه و ایتالیا و پروازهای طولانی و حتی نوع هواپیماهای استفاده شده در این مانورها، حرکت ناوهای آنها و همینطور همه تحرکات نظامی آمریکا از مدیترانه تا خلیج فارس، عراق کشورهای عربی، مانند تمرکز آنها در کویت، قطر، بحرین، و امارات متحده، اشراف اطلاعات کاملی داریم.

سپاه رزمایش محرمانه اسراییل در فلسطین اشغالی را کاملاً رصد کرد

وی افزود: حتی آنها چند مانور بدون سر و صدا در خاک فلسطین اشغالی انجام دادند، ما تمام آنها را رصد می‌کنیم.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره تحرکات نظامی صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها اشراف اطلاعاتی دارد، گفت: ما سیستم جمع‌آوری اطلاعات بسیار قوی داریم و در بسیاری از جاهایی که نمی‌توانم بیان کنم، حضور داریم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه وضعیت داخلی هم در رژیم صهیونیستی و هم در آمریکا طوری نیست که آنها بخواهند دست به حماقت یا عملیات نظامی بزنند، تصریح کرد: اوباما می‌خواهد برای دور بعد هم رییس‌جمهور شود و برای رییس‌جمهور‌شدن جنگ و تنش جدیدی را نمی‌خواهد، زیرا آمریکایی‌ها هنوز در حال پرداخت خسارات جنگ افغانستان و عراق و گرفتار افکار عمومی داخلی هستند و صهیونیست‌ها هم وضعیت خوبی در داخل ندارند.

برای مقابله با هر سناریوی آنها، برنامه‌ای مصوب داریم

سرلشکر صفوی اظهار داشت: اگر آنها عاقل باشند، تنش جدیدی را بوجود نمی‌آورند. ولی ما بعنوان نیروهای نظامی به بدترین سناریوها فکر می‌کنیم.

فرمانده سابق کل سپاه خاطرنشان کرد: ما برای همه شرایط و هر سناریویی که بخواهند برای ما داشته باشند، سناریوهای مصوب داریم و برای مقابله کردن با آنها و عملیات تهاجم علیه آنها، همه فکرها شده است و حتی همه طرح‌ریزی‌های عملیاتی انجام شده، که در مقابل هر ضربه‌ای که آنها بخواهند به ما بزنند، ضربه‌ای با قدرت بالاتر که برای آنها غیرقابل تصور است، وارد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان از قدرت سپاه پاسداران بی‌اطلاع و یا کم‌اطلاع هستند، تاکید کرد: نیروهای مسلح برای انواع سناریوها، از جمله تحریم‌های سیاسی، تحریم‌های اقتصادی و عملیات نظامی جمهوری اسلامی خودش را آماده کرده و متناسب با نوع کاری که آنها انجام می‌دهند، عملیات لازم طرح ریزی و تصویب شده است و نیروهای مسلح آمادگی لازم را دارند.

خلیج‌فارس برای متجاوزان مانند میدان مین است

سرلشکر صفوی اظهار داشت: آمریکایی‌ها در منطقه خلیج فارس بسیار آسیب‌پذیر هستند و خلیج‌فارس هم مثل یک میدان مین است، که اگر آن را منفجر کنند، اقتصاد جهانی به هم می‌ریزد.

وی هشدار داد: شروع یک جنگ در منطقه، به معنای ایجاد بحران عظیم اقتصادی و سیاسی در جهان است.

سرلشکر صفوی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران آرامش و امنیت را در منطقه می‌خواهد و آغازگر جنگ نخواهد بود؛ ولی هر آغازگر جنگ را پشیمان خواهد کرد و در این امر بسیار جدی است و آمادگی لازم را بطور کامل دارد.

رژیم صهیونیستی در تیررس موشک‌های دوستان ما در لبنان است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، درباره قدرت پاسخ ایران به تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی گفت: لازم نیست ایران با قدرت موشک‌های بالستیک خود رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهد؛ هم اکنون تمام شهرک‌هایی که رژیم صهیونیستی با چندین میلیارد دلار هزینه ساخته است، در تیررس موشک‌های کاتیوشای دوستان ما در حزب الله لبنان قرار دارد.

سرلشکر صفوی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها خوب می‌دانند که اگر آغازگر جنگی باشند، به شدت هم از ناحیه جنوب لبنان، هم از ناحیه حماس و هم از جانب ایران هدف قرار می‌گیرند.

هیچ محدودیتی در تعداد و برد موشک‌ها نداریم

سرلشکر صفوی با تاکید بر اینکه ایران ما هیچ محدودیتی در تعداد موشک‌ها و برد موشک‌هایمان ندارد؛ گفت: برد موشک‌های ما تمام سرزمین فلسطین اشغالی را پوشش می‌دهد، و هیچ نقطه‌ای نیست که در برد موشکی ایران نباشد و ما هیچ محدودیتی هم برای تعداد موشک‌ها نداریم.

سپرهای موشکی منطقه قادر به مقابله با موشک‌های ما نیستند

وی همچنین با اشاره به ناکارآمدی سپرهای موشکی نصب شده در منطقه برای حفاظت از رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: این سپرهای موشکی که آنها از ترکیه تا اراضی اشغالی فلسطین، عراق، کویت، قطر، بحرین و امارات که سامان داده اند، قادر نیست همه موشک‌های ما را بزند؛ ممکن است بعضی از موشک‌ها را بزند، ولی تعداد موشک‌های ما آنقدر زیاد است که قادر نیستند موشک‌های ما را هدف قرار دهند.

سرلشکر صفوی که با شبکه العالم گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: ما از هیچ جنگی هم استقبال نمی‌کنیم و همیشه خواهان آرامش در منطقه خلیج فارس و خاورمیانه هستیم.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از قدرت نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها آگاه است، تاکید کرد: ما نظامی‌ها واقع‌گرا هستیم و بر اساس اطلاعات صحیح و واقع‌بینانه نسبت به دشمن و خودمان طرح‌ریزی عملیات می‌کنیم.

برای مقابله با دشمن از تاکتیک‌های خاص استفاده خواهیم کرد

وی در ادامه افزود: ما از توانمندی آنها مطلع هستیم ولی در مقابل تاکتیک‌های ایران و مخصوصاً سپاه پاسدران برای آنها ناشناخته است؛ ما به هیچ وجه تاکتیک‌های کلاسیک به کار نخواهیم گرفت و از شیوه‌ها و تاکتیک‌های خاص و عملیاتی که آنها نمی‌توانند تصور کنند استفاده خواهیم کرد؛ آنها نوع تاکتیک‌ها و نوع عملیات‌ها و حتی صحنه نبرد را نمی‌توانند تشخیص دهند که ما در چه صحنه‌ای با آنها مواجه خواهیم شد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: ممکن است که آنها آغازکننده جنگ باشند، ولی صحنه بعد را ما مدیریت خواهیم کرد.

سرلشکر صفوی اظهار داشت: رهبران سیاسی و فرماندهان نظامی آمریکایی و رژیم صهیونیستی جنگ 33 روزه را دیدند؛ وقتی که نتوانستند در مقابل حزب‌الله به پیروزی برسند، چگونه می‌توانند در مقابل ایران به پیروزی برسند.

کنترل ناوهای آمریکا در تنگه هرمز توسط سپاه

فرمانده سابق کل سپاه درباره پیشنهاد آمریکا برای ایجاد خط تماس مستقیم با ایران گفت: هم اکنون سپاه پاسداران به هر ناو آمریکایی که از تنگه هرمز بخواهد وارد شود، با ارتباط مخابراتی می‌گوید که شماره و مقصد خود را اعلام کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: چند وقت قبل یک ناو هواپیمابر از پاسخ به نیروی دریایی سپاه و اعلام شماره بدنه خودداری کرد، و پس از آن قایق‌‌های تندرو اعزام شدند، به محض اعزام این قایق‌های تندرو، ناو هواپیمابر بلافاصله محترمانه پاسخ داد.

سرلشکر صفوی اظهار داشت: اکنون آمریکایی‌ها به پست مخابراتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاملاً جواب می‌دهند.

این مقام عالی‌رتبه نیروهای مسلح افزود: این تماس بی‌سیم کوتاه وجود دارد، ولی آمریکایی‌ها درخواست "هات‌لاین" و ارتباط مستقیم داشتند، که ایران نپذیرفت این خط ارتباطی مستقیم وجود داشته باشد؛ این سیاست جمهوری اسلامی است و ایران تصمیم‌گیرنده است.

بسیج الگویی برای انقلاب‌هاست

سرلشکر صفوی درباره الگوگرفتن انقلاب‌های عربی از بسیج گفت: امام بزرگوار با دعوت مردم و بسیج مردم به خیابان‌ها و میدان‌های تهران و دیگر شهرها، حکومت فاسد، دیکتاتور و وابسته شاه را سرنگون کرد.

وی افزود: پس از آن برای تشکیل یک نظام جدید، حضرت امام از الگوی بسیج در چند کار اساسی استفاده کرد و نخبگان فکری بسیج اعم از دانشگاه‌ها و یا حوزه‌های علمیه و کسانی که روحیه و تفکر بسیجی داشتند، مجلس موسسان را که خبرگان قانون اساسی نام گرفتند، تشکیل دادند.

سرلشکر صفوی خاطرنشان کرد: پس از آن کسانی که روحیه بسیجی و تفکر بسیجی داشتند و از جنس مردم بودند، دولت را تشکیل دادند. و در این میان کسانی مانند بنی‌صدر که از مردم نبودند، نتوانستند دوام بیاورند و بلافاصله حذف شدند.

وی با اشاره به نقش مهم رزمی بسیج در دوران 8 سال دفاع مقدس، تاکید کرد که اکنون نیز بسیج در عرصه‌های فکری، فرهنگی، عقیدتی و سازندگی و کمک به مردم در نقاط دور افتاده و روستاها فعال است.
نوشته شده در تاريخ توسط aliqoliaqa
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ